, ANUNȚ referitor la inscrierile in clasa pregatitoare pe perioada suspendarii activitatii in unitate - CLICK AICI PENTRU DETALII
, 29.02.2020 - ZIUA PORTILOR DESCHISE - CLICK AICI PENTRU DETALII
29.02.2020 - ZIUA PORTILOR DESCHISE
ZIUA PORTILOR DESCHISE, ZI IN CARE PARINTII, COPIII SI ALTE PERSOANE INTERESATE POT VIZITA SPATIILE DESTINATE DERULARII PROCESULUI DE INVATAMANT PENTRU CLASELE PREGATITOARE
, Oferta educationala pentru anul scolar 2020-2021 - CLICK AICI PENTRU DETALII
Oferta educationala pentru anul scolar 2020-2021
, Circumscriptie scolara - CLICK AICI PENTRU DETALII
Circumscriptie scolara
Găsiți aici străzile arondate Școlii Gimnaziale nr.39.
, Aspecte - clase pregatitoare - CLICK AICI PENTRU DETALII
Aspecte - clase pregatitoare
, PLAN DE SCOLARIZARE CLASA PREGATITOARE 2020-2021 - CLICK AICI PENTRU DETALII
PLAN DE SCOLARIZARE CLASA PREGATITOARE 2020-2021
, CRITERII SPECIFICE DE DEPARTAJARE IN VEDEREA INSCRIERII  IN INVATAMANTUL PRIMAR - CLICK AICI PENTRU DETALII
CRITERII SPECIFICE DE DEPARTAJARE IN VEDEREA INSCRIERII IN INVATAMANTUL PRIMAR
, PRECIZARI PRIVIND EVALUAREA PSIHOSOMATICA - CLICK AICI PENTRU DETALII
PRECIZARI PRIVIND EVALUAREA PSIHOSOMATICA
, PLANIFICAREA EVALUARII PSIHOSOMATICE IN UNITATILE DE INVATAMANT PRESCOLAR - CLICK AICI PENTRU DETALII
PLANIFICAREA EVALUARII PSIHOSOMATICE IN UNITATILE DE INVATAMANT PRESCOLAR
, Programul Scoala dupa scoala / Imagini - CLICK AICI PENTRU DETALII
Programul Scoala dupa scoala / Imagini
Proiect educațional ȘCOLĂ DUPA ȘCOALĂ

Argumentele proiectului
Programul pentru elevii ciclului primar, este un serviciu adus comunității, nesubstituindu-se familiei, dar ajutând părinții care se implică în desfășurarea programului.
DOCUMENTE NECESARE INSCRIERII
, PRECIZARI IMPORTANTE - Extras din metodologia de inscriere - CLICK AICI PENTRU DETALII
PRECIZARI IMPORTANTE - Extras din metodologia de inscriere
, Numar de telefon TelVerde - CLICK AICI PENTRU DETALII