Scoala Gimnazială 39

TABEL NOMINAL
DISCIPLINA DE ÎNCADRARE CADRE DIDACITCE



NR.
CRT.
NUMELE ȘI PRENUMELE CADRULUI DIDACTIC DISCIPLINA DE ÎNCADRARE
1 ANDONIE ROXANA CRISTINA PROF. ÎNV. PRIMAR
2 BĂNUȚĂ PAULA AURELIA PROF. MATEMATICA
3 BĂDIȚĂ VIVIANA PROF. FRANCEZĂ
4 BLĂJUȚ CRISTINA PROF. ÎNV. PRIMAR
5 CĂLIN MIHAELA PROF. ED. FIZICĂ
6 CAMBEȘTEANU ALEXANDRINA PROF. ÎNV. PRIMAR
7 CAMBURI MIRCEA PROF. TIC
8 CÂRSTEA MIRELA LAVINIA PROF. LIMBA ROMÂNĂ
9 CEZAR MARIN PROF. RELIGIE
10 CHIRIȚĂ DOINA LUMINIȚA PROF. LIMBA ENGLEZĂ
11 CIOBANU CORNELIA PROF. ÎNV. PRIMAR
12 CIORAN MARILENA BRÎNDUȘA PROF. ÎNV. PRIMAR
13 CIUTĂ PETRA PROF. ED. TEHNOLOGICĂ
14 COLEȘA DANIELA ANDREEA PROF. ÎNV. PRIMAR
15 CONSTANTIN ANGELICA NICULINA PROF. CHIMIE
16 CONSTANTIN IOANA PROF. LIMBA ROMÂNĂ
17 CRĂCIUNEANU LUMINIȚA PROF. ÎNV. PRIMAR
18 DAIU ANIȘOARA PROF. ÎNV. PRIMAR
19 DAVID FLORENTINA PROF. LIMBA FRANCEZĂ
20 DEACONU NICOLETA ȘTEFANIA PROF. LIMBA ENGLEZĂ
21 DIACONU CRISTINA ELENA PROF. ÎNV. PRIMAR
22 DUMITRU ADINA MIHAELA PROF. MATEMATICĂ
23 DUMITRU GILBERT DRAGOȘ PROF. ED. MUZICALĂ
24 DUȚĂ MARIANA PROF. ÎNV. PRIMAR
25 FLOREA ELENA PROF. MATEMATICĂ
26 GHEORGHE DAN IONUȚ PROF. ED. FIZICĂ
27 GHEORGHE VALENTINA PROF. ED. FIZICĂ
28 GHIȚĂ DANIELA MARIANA PROF. ÎNV. PRIMAR
29 GIURGI MARIA VICTORIA PROF. LIMBA ROMÂNĂ
30 GLAZER VALERICA PROF. LIMBA ROMÂNĂ
31 HÎNCU CRISTIANA MARIA PROF. LIMBA LATINĂ
32 HERGHELEGIU EUGENIA PROF. ÎNV. PRIMAR
33 HOLBAN ANASTASIA ALINA PROF. MATEMATICĂ
34 HRUBARU MARGARETA PROF. ÎNV. PRIMAR
35 ILIEȘ TATIANA FLORENTINA PROF. MATEMATICĂ
36 ION ELENA PROF. BIOLOGIE
37 IONESCU LAURA IZABELA PROF. ED. FIZICĂ
38 KILIC VIORICA PROF. ISTORIE
39 LAZĂRESCU DAN PROF. ED. FIZICĂ
40 LAZUREANU CAMELIA PROF. MATEMATICĂ
41 LUCA ERICA AURA PROF. GEOGRAFIE
42 MANDIUC ZENOVIA PROF. ÎNV. PRIMAR
43 MIHAI MARIA ADRIANA PROF. ÎNV. PRIMAR
44 MIHAILESCU ANA ROXANA PROF. BIOLOGIE
45 MOIȘAN LUCIANA DIANA PROF. ÎNV. PRIMAR
46 NEDELCU EMILIA MIHAELA ÎNVĂȚĂTOR
47 OLARU ANDREEA ELENA PROF. ÎNV. PRIMAR
48 ORTACU FLORENTINA ISABELA PROF. ÎNV. PRIMAR
49 PAVELIU MIRONICA PROF. FIZICĂ
50 PETCU RODICA PROF. ÎNV. PRIMAR
51 PETER ALEXANDRINA PROF. EDUCAȚIE SOCIALĂ
52 PETRICĂ DRAGOȘ ALIN PROF. ÎNV. PRIMAR
53 PUCHIANU MARIA DIANA ÎNVĂȚĂTOR
54 RACOȘI ELENA PROF. GEOGRAFIE
55 RĂDOI MARIA ALINA PROF. LIMBA FRANCEZĂ
56 RADU ALINA CAMELIA PROF. ISTORIE
57 RADU OANA ISABELLA PROF. ÎNV. PRIMAR
58 ROTARU OFELIA PROF. ÎNV. PRIMAR
59 SPATARU DANIELA PROF. FIZICA
60 STANCA MARIA PROF. BIOLOGIE
61 STANCU TANIA MIHAELA PROF. LIMBA ROMÂNĂ
62 STANICĂ GEORGIANA DANIELA PROF. ÎNV. PRIMAR
63 STATE LILIANA MARILENA PROF. ED. PLASTICĂ
64 STĂTULESCU DORA ȘTEFANIA PROF. LIMBA ENGLEZĂ
65 ȘTEFĂNUCĂ CARMEN ANA PROF. ÎNV. PRIMAR
66 STROEA OCTAVIAN PROF. RELIGIE
67 STURZU CORNELIA GABRIELA PROF. EDUCAȚIE FIZICĂ
68 TAMAȘAN DAN ONOREL PROF. ÎNV. PRIMAR
69 TĂRTĂCUȚĂ COSMIN VLAD PROF. RELIGIE
70 TOMA GHEORGHE PROF. ED. FIZICĂ
71 TOPALĂ MARIA PROF. ÎNV. PRIMAR
72 TRUȘCĂ LIGIA PROF. LIMBA ENGLEZĂ
73 ȚONEA ANCA SAVIANA PROF. ED. TEHNOLOGICĂ
74 VLADUȘEL MARIA CRISTINA PROF. LIMBA ENGLEZĂ
75 ZOTESCU VIORICA PROF. ÎNV. PRIMAR
76 TOMA VELICA PROF. ED. SOCIALĂ
77 RAITA REBECA CONSILIER PSIHOPEDAGOG